Pro odborníky

ARCHIV BLOGU

ARCHIV NOVINEK

Organizace Luklova Kardiologického dne

Ve dnech  22. – 23. září 2011 pořádám spolu s I. interní klinikou (kardiologická a Kardiochirurgická klinika FN a UP v Olomouci), Českou lékařskou komorou, Českou asociací sester a agenturou FILENO Luklův kardiologický den. 

 

Luklův kardiologický den je tradiční odbornou akcí, která v letošním roce proběhne 22.-23. září v prostorách Hotelu NH Olomouc Congress. V rámci jejího odborného programu budou souběžně probíhat přednášky také v sekci neurologicko-kardiologické a sesterské. Účastníci konference budou mít možnost sledovat v přímém přenosu některé specializované výkony prováděné specialisty z Fakultní nemocnice Olomouc na jejích moderních katetrizačních sálech.

 Počítám s účastí médií včetně České televize - ČT 1. Tato televize bude ve čtvrtek ráno živě přenášet část inovativního výkonu, který uskutečníme jako první pracoviště v České republice.

 

1 komentář

タイトリスト cb712

それはまだ大きなにかなり良いですが、タイトリストMBアイアンに比べ、CBアイアンはあなたにもう少し寛容と若干高い飛行を与えるオフセット大きい頭、トップラインともう少し、<a href="http://www.golfdealjp.com/Titleist-712-CB-Irons-3-9P-p-204.html">cb712 アイアン</a>フォージドアイアンセットを持っているそうでないと、物事のスキームはいますが、これらはゲームの改善のクラブがあるとは思わない。

Váš komentář k článku